Pravičen športni evro

6 aprila, 20211min148

Doslej smo govorili o pravilniku o sofinanciranju letnega programa v Občini Medvode, po novem pa bo to odlok, vsebina pa podobna – kako najbolj pravično razdeliti športni evro. Na zadnji, 15. seji sveta so občinski svetniki potrdili osnutek odloka, ki uvaja nekaj novosti – ne le zato, da bi bil usklajen z novo zakonodajo in zahtevami inšpektorja za šport, ampak predvsem zato, da bi dvignili reven tekmovalnega športa in da bi dobre športnike, registriranih je več kot 340, zadržali v naši občini, v naših društvih in klubih. Razprava na sami seji je potekala prvenstveno med športnimi pedagogi v svetniških vrstah.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

Tedenska informativna oddaja TV Medvode, 3.6.2021: 36 fotografij za 30 let kdo upravlja naše vodovode junaki našega časa TD Pirniče z novim vodstvom po medvoškem kulturnem prazniku po sledeh kipa sv. Marjete od Prešerca do vrh Šmarne