Pravičen športni evro

6 aprila, 20211min71

Doslej smo govorili o pravilniku o sofinanciranju letnega programa v Občini Medvode, po novem pa bo to odlok, vsebina pa podobna – kako najbolj pravično razdeliti športni evro. Na zadnji, 15. seji sveta so občinski svetniki potrdili osnutek odloka, ki uvaja nekaj novosti – ne le zato, da bi bil usklajen z novo zakonodajo in zahtevami inšpektorja za šport, ampak predvsem zato, da bi dvignili reven tekmovalnega športa in da bi dobre športnike, registriranih je več kot 340, zadržali v naši občini, v naših društvih in klubih. Razprava na sami seji je potekala prvenstveno med športnimi pedagogi v svetniških vrstah.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

Zaradi veljavnih ukrepov ob letošnjem svetovnem dnevu Civilne zaščite, 1. marca, regijske slovesnosti niso bile organizirane, bile pa podeljene nagrade in zahvale. Na redni seji štaba Civilne zaščite Občine Medvode, 24. marca, je poveljnik Franc Jarc predal 4 znake civilne zaščite za zasluge in prispevek pri razvijanju in krepitvi pripravljenosti, izvajanju zaščite, reševanja in pomoči […]