Gremo v šole in vrtce

17 maja, 20201min917

Otroci se bodo v ponedeljek, 18. maja, po dveh mesecih spet vrnili v vrtce in šole. A ne vsi. Osnovna šola Medvode je z 381 šolarji in 56 zaposlenimi druga največja šola v naši občini. Kot kaže, težav s prostori in kadri v tem šolskem letu ne bo. Pri ravnateljici Damjani Šubic smo preverili, kako se pripravljajo na prvi pokoronski šolski dan, kakšne imajo izkušnje z izobraževanjem na daljavo in kako poteka preverjanje znanja. Za opis stanja in priprav na prihod otrok v vrtce pa je spregovorili še ravnateljica Vrtca Medvode Romana Epih, ki je tudi predsednica Združenja ravnateljic in ravnateljev vrtcev Slovenije.

#koronavirus

 


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

V nedeljo, 28. novembra, tradicionalno na prvo adventno nedeljo, bomo na naši televiziji že 30-tič pripravili oddajo Klic dobrote. Leta 1992 je Ivanka Šušteršič, sinomim za Karitas v naši občini – prvič sedela v našem studiju, sprejemala vaše klice in tudi obiske in zbirala denarna sredstva, pa tudi materialne dobrine, obleke, igrače…skratka to je bilo […]