Evropski teden mobilnosti

25 septembra, 20201min240

V torek se je zaključil letošnji evropski teden mobilnosti v katerem je bila naša občina ena najbolj aktivnih in ustvarjalnih. Projektu smo se pridružili že petič. Številna društva, organizacije in posamezniki so si prizadevali za človeku in okolju prijaznejše načine mobilnosti in medvoščani smo v tem tednu zato veliko pešačili, kolesarili in tekli ter se izobraževali o načinih kako bi lahko zmanjšali motorni promet in spremenili zdravju in okolju škodljive navade.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

V nedeljo, 28. novembra, tradicionalno na prvo adventno nedeljo, bomo na naši televiziji že 30-tič pripravili oddajo Klic dobrote. Leta 1992 je Ivanka Šušteršič, sinomim za Karitas v naši občini – prvič sedela v našem studiju, sprejemala vaše klice in tudi obiske in zbirala denarna sredstva, pa tudi materialne dobrine, obleke, igrače…skratka to je bilo […]