Tridesetkrat po meji

29 junija, 20211min149

Krožno pot po skrajnih mejah naše občine začne zgodaj zjutraj pred hotelom Medno, gre v Medanski hrib proti Toškemu čelu, od tam nadaljuje pot do Katarine, kjer je čas za kavico, sledi vas Belo, vzpon na Polhograjsko grmado, ki je z 898 metri tudi najvišja točka pohoda, sledijo Gonte, Mali Tošč, Igale, Gontarska planina, Osolnik, Hom in potem se spusti v Soro. In tam je Lada Vidmarja iz Žlebov, v torek pričakala naša ekipa.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

Prejšnjo soboto po večerni maši je v župnijski cerkvi Svetega Urha v Smledniku župnik Tomaž Nagode – v sodelovanju s kulturnim društvom Smlednik – za farane in ostale glasbe željne občane priredil orgelski koncert na svojih novih elektronskih orglah. Na orglah, ki imajo možnost posnemanja najbolj veličastnih orgel Evrope, je tako preko glasbe poslušalce popeljal […]