Mesec požarne varnosti v Pirničah

19 oktobra, 20211min167

Oktober je mesec požarne varnosti, ko tradicionalno tudi v naši občini potekajo mnoge preventivne aktivnosti prostovoljnih gasilskih društev s področja požarne varnosti za različne ciljne skupine. Kot povsem prvi v občini so se v soboto, 2. oktobra, na dnevu odprtih vrat predstavili člani PGD Zg. Pirniče, in na obisk povabili svoje sokrajane in občane Medvod.

 


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

V nedeljo, 28. novembra, tradicionalno na prvo adventno nedeljo, bomo na naši televiziji že 30-tič pripravili oddajo Klic dobrote. Leta 1992 je Ivanka Šušteršič, sinomim za Karitas v naši občini – prvič sedela v našem studiju, sprejemala vaše klice in tudi obiske in zbirala denarna sredstva, pa tudi materialne dobrine, obleke, igrače…skratka to je bilo […]