Cepljenje proti sezonski gripi

25 oktobra, 20211min129

Število okuženih tudi v naši občini zadnji teden narašča, v torek je bilo na novo potrjenih kar 35 primerov, trenutno pa je okuženih, vsaj uradno, 162 občanov. Če kaj, potem lahko rečemo, da je bila naša občinav času zadnje epidemije občanom prijazna občina – orgnizirane so bile različne oblike pomoči občanom, javnim zavodom in ustanovam, hitro testiranje in še kaj. Pred dobrim letom dni je občinski svet sprejel tudi odločitev, da vsem občanom omogoči brezplačno cepljenje proti sezonski gripi in tako prehiteli državo, ki je to odločitev sprejel tik po tem. Tudi letos bo brezlačno cepljenje proti gripi omogočeno vsem državljanom z urejenim zdravstvenim zavoarovanjem. Znana sta tudi prva dva termina za množično cepljenje proti gripi in to brez naročanja v Zdravstvenem domu Medvode.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

V Pirničah so se v soboto zbrali gasilci pripravniki in pa članice iz različnih prostovoljnih gasilskih društev, ki so na ta dan opravile zanimivo gasilsko izobraževanje. Temeljilo je predvsem na praktičnem prikazu vsakdanjih nepričakovanih nesreč, ki se lahko zgodijo v domačem gospodinjstvu. Veste kaj storiti, če se vname kuhinjski plin?