Župani za novo traso

2 novembra, 20211min221

Župani štirih občin s Škofjeloškega konca in Medvod, Vodic ter Kranja si že nekaj časa skupaj prizadevajo za Izgradnjo nove navezovalne ceste Trata – Meja in nove navezovalne ceste na avtocestno omrežje Meja -Vodice. Ta bi, predvsem tovornega prometa, razbremenila tudi našo Občino. Pred kratkim so župani posredovali pismo s pobudo ministru za infrastrukturo Jerneju Vrtovcu, ministru za okolje in prostor Andreju Vizjaku, Direkciji RS za infrastrukturo in Družbi za razvoj infrastrukture. Župani prosijo, da se čiprej opredelijo do skupnega predloga navezovalne ceste in da pripravijo ustrezne strokovne podlage za izdelavo Državnega prostorskega načrta. V bistvu pa gre za ponovitev pobude.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

V nedeljo, 28. novembra, tradicionalno na prvo adventno nedeljo, bomo na naši televiziji že 30-tič pripravili oddajo Klic dobrote. Leta 1992 je Ivanka Šušteršič, sinomim za Karitas v naši občini – prvič sedela v našem studiju, sprejemala vaše klice in tudi obiske in zbirala denarna sredstva, pa tudi materialne dobrine, obleke, igrače…skratka to je bilo […]