Kostanjev piknik SD Medvode

16 novembra, 20211min166

Po treh letih premora smo bili povabljeni na kostanjev piknik medvoških Socialnih demokratov. Tokratni je bil nekaj posebnega tudi zato, ker sta bila prisotna kar dva najvišja predstavnika te stranke v Sloveniji, aktualna predsednica socialnih demokratov Tanja Fajon in eden od nekdanji predsednikov dr. Igor Lukšič. Oba sta si dom ustvarila v naši občini. Slednji je, sicer že dolgo nazaj, celo kandidiral za medvoškega župana. Stranka se tako na občinski kot državni ravni sooča z dvema izzivoma, pravi Fajonova – povrniti zaupanje ljudi nazaj v politiko in jih prepričati, da njihov glas na volitvah šteje.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

V nedeljo, 28. novembra, tradicionalno na prvo adventno nedeljo, bomo na naši televiziji že 30-tič pripravili oddajo Klic dobrote. Leta 1992 je Ivanka Šušteršič, sinomim za Karitas v naši občini – prvič sedela v našem studiju, sprejemala vaše klice in tudi obiske in zbirala denarna sredstva, pa tudi materialne dobrine, obleke, igrače…skratka to je bilo […]