Nova ekipa ESC že ustvarja

22 novembra, 20211min23

Alenka, Miroslava, Julien in Ausma so 4je novi mladi prostovoljci mednarodnega projekta evropske solidarnostne enote, ki se pod okriljem jz Sotočje odvija že četrto leto, kot evropska prostovoljska služba pa sicer že vse od leta 2011. Čehinja, Bosanka, Francoz in Latvijka v naši občini prebivajo od začetka oktobra dalje in se aktivno vključujejo v mladinske projekte zavoda, s poudarkom na multimedijskih delavnicah poimenovanih »pritisni in snemaj«. Preko njih pridobivajo nova znanja in veščine vezane na zajem, pripravo in obdelavo foto, avdio in video vsebin, v sklopu projekta pa bodo pridobljena znanja delili tudi z lokalno skupnostjo in izdelali končni avtorski izdelek.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

V nedeljo, 28. novembra, tradicionalno na prvo adventno nedeljo, bomo na naši televiziji že 30-tič pripravili oddajo Klic dobrote. Leta 1992 je Ivanka Šušteršič, sinomim za Karitas v naši občini – prvič sedela v našem studiju, sprejemala vaše klice in tudi obiske in zbirala denarna sredstva, pa tudi materialne dobrine, obleke, igrače…skratka to je bilo […]