Blagoslov konj

3 januarja, 20221min22

Ob godu sv. Štefana, izročilnega zavetnika konj, pri nas tradicionalno potekajo blagoslovi živine, še posebej konj. Nič drugače ni bilo letos… Mi smo se s kamero odpravili v Hraše, kjer v Jahalnem centru kmetije Janhar skrbijo za največ konj v naši občini. Tokrat je zaradi vremenskih razmer, ki so tradicionalno prizorišče pred cerkvijo sv. Jakoba v Hrašah dodobra razmočile, blagoslov izjemoma potekal kar na domačiji Janharjevih.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

Na zadnji decembrski seji občinskega sveta so svetniki med drugim potrdili tudi osnutek Odloka o organiziranju in izvajanju javne gasilske službe, ki jo na področju naše občine opravlja šest prostovoljnih gasilskih društev povezanih v Gasilsko zvezo Medvode. Ker je zakonska obveznost občine, da organizira javno gasilsko službo, je njena dolžnost namreč tudi, da sprejme krovni pravni temelj za njeno organiziranje, izvajanje, financiranje in nadzorovanje. Na […]