Dihajmo z naravo

22 marca, 20221min323

Pomlad je prinesla toplejše vreme in manj koronskih omejitev, zato so v Šoli zdravja še povečali aktivnosti. Poleg redne jutranje telovadbe, odslej lahko nekaj za svoje telo in duha, naredite tudi tisti, ki se jutranji telovadbi ne morete pridružiti, imate pa čas popoldne. Ob četrtkih namreč na Bonovcu poteka vadba “Dihajmo z naravo”.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80



Zadnja novica

V Žlebeh smo pred dnevom državnosti skupaj praznovali rojstni dan naše domovine in bogato dediščino kraja pod sv. Marjeto. Osrednja občinska prireditev ob dnevu državnosti je letos potekala v še posebej slovesnem vzdušju, saj smo praznik povezali s 500-letnico cerkve sv. Marjete in vasi Žlebe ter hkrati praznovali 35-letnico samostojnosti Slovenije. S slavnostnim programom, glasbo, […]