Akademija GK Jakob Aljaž

11 julija, 20221min198

Občinski praznik naše občine, povezan s praznovanjem Jakoba Aljaža je tudi osrednji letni dogodek Gorniškega kluba Jakoba Aljaža. Letos mineva 95 let od njegove smrti, gorniki pa obeležujejo tudi 25 let od ustanovitve in delovanja Gorniškega kluba, kar so tradicionalno praznovali s prireditvijo prvo julijsko soboto v Zavrhu.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

Do 22. septembra si lahko v medvoški knjižnici ogledate razstavo z pomenljivim naslovom »Le vprašaj, pa ti povem« Invalidskega društva Kengurujček Slovenije. To je le ena od priložnosti, s katero je društvo s sedežem v naši občini obeležilo letošnji jubilej. Društvo so pred dvajsetimi leti namreč ustanovili starši otrok s prirojenimi in pridobljenimi okvarami celotnega […]