Pred ETM 2022

21 septembra, 20221min102

Naše mesto je tudi letos ponovno obiskala mednarodna pobuda Evropski teden mobilnosti, ki vsako leto med 16. in 22. septembrom nagovarja obiskovalce središč mest, krajev, vasi, da bi bil promet prijetnejši z manj izpušnimi plini in hrupa. Opozarja nas na skupnostno odgovornost do čistejšega okolja in svojega zdravja. Podnaslov letošnjega je Trajnostno povezani. V naši občini smo teden mobilnosti že drugič zaporedoma razpotegnili čez cel mesec. Najbolj vidni potezi doslej, torej pred jutrišnjim uradnim začetkom, sta odprtje Odprte ulice zadnje dni avgusta, ko so za promet zaprli enosmerni odsek ceste ob Sori in nanjo postavili fotografsko razstavo z naslovom Pešec projekt reciklirana dnevna soba med pločevino v središču mesta.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

Do 22. septembra si lahko v medvoški knjižnici ogledate razstavo z pomenljivim naslovom »Le vprašaj, pa ti povem« Invalidskega društva Kengurujček Slovenije. To je le ena od priložnosti, s katero je društvo s sedežem v naši občini obeležilo letošnji jubilej. Društvo so pred dvajsetimi leti namreč ustanovili starši otrok s prirojenimi in pridobljenimi okvarami celotnega […]