Preventivni dan 2022

3 novembra, 20221min126

Oktober je mesec požarne varnosti, kar je vidno tudi v naši občini, kjer že ves mesec potekajo dnevi odprtih vrat in različne preventivne dejavnosti. Sobotno dopoldne je tako na medvoški tržnici potekal preventivni dan, ki je postregel s številnimi zanimivostmi. Letos prvič s predstavitvijo policijske in tudi vojaške službe. Tam je bila tudi naša ekipa.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

Tedenska informativna oddaja TV Medvode, 01.12.2022 Participativni proračun tik pred vašim izborom Demenci prijazna točka Dan za spremembe v Pirničah Skupaj delajmo dobro Oratorijski dan v Smledniku Komu je bil napoti Ivan Kramberger O Dvorcu Goričane Tradicija Miklavževanja v Goričanah Čiščenje hraškega bajerja Preventivni dan v OŠ Preska Popotovanje po Gruziji