Od Jakoba do Jakoba

14 julija, 20231min230

Sobota, 8. julija 2023, bo zapisana v občinsko zgodovino – če že ne po rekordnem številu udeležencev dopoldanskih Pohodov od Jakoba do Jakoba, čeprav jih je bilo okoli 100, pa vsaj po rekordnem številu kolesarjev, ki so se popoldne podali na Kolesarjenje od brvi do brvi in prečkali novo brv Medvoški lok in zagotovo po rekordnem številu obiskovalcev, ki so se zbrali zvečer na koncertu Nine Pušlar. Začnimo pa najprej s pohodi Od Jakoba do Jakoba – od ene od treh cerkva posvečenih svetemu Jakobu v naši občini do rojstne hiše Jakoba Aljaža v Zavrhu, gre za pohode od 9 do 15 kilometrov.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

Do 22. septembra si lahko v medvoški knjižnici ogledate razstavo z pomenljivim naslovom »Le vprašaj, pa ti povem« Invalidskega društva Kengurujček Slovenije. To je le ena od priložnosti, s katero je društvo s sedežem v naši občini obeležilo letošnji jubilej. Društvo so pred dvajsetimi leti namreč ustanovili starši otrok s prirojenimi in pridobljenimi okvarami celotnega […]