Streljanje za pokal Občine Medvode

14 julija, 20231min259

Na področju naše občine delujeta dve lovski družini, Medvode in Šmarna gora, ki imata vsaka svoje strelišče, na katerih izmenično potekajo tudi strelska tekmovanja v okviru občinskega praznika. Tako je bilo tudi pretekli petek, ko so lovci obeh lovskih družin tekmovali – tokrat na strelišču šmarnogorskih lovcev v Zavrhu.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

Do 22. septembra si lahko v medvoški knjižnici ogledate razstavo z pomenljivim naslovom »Le vprašaj, pa ti povem« Invalidskega društva Kengurujček Slovenije. To je le ena od priložnosti, s katero je društvo s sedežem v naši občini obeležilo letošnji jubilej. Društvo so pred dvajsetimi leti namreč ustanovili starši otrok s prirojenimi in pridobljenimi okvarami celotnega […]