Novice med vodami, 20. julij 2023

28 julija, 20231min290

Tedenska informativna oddaja TV Medvode, 20. julij 2023:

  • nevihte besnijo tudi po naši občini
  • s kolesom in peš čez Medvoški lok
  • krajani sooblikujejo projekt REKS
  • risani film o sv. Urhu in Smledniku
  • varujemo živali in biotsko raznovrstnost
  • likovna ex tempora Hraše in Aljaževina
  • gasilski veterani na tekmovanju
  • trije Medvoščani “odkrili” Mehiko


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

Do 22. septembra si lahko v medvoški knjižnici ogledate razstavo z pomenljivim naslovom »Le vprašaj, pa ti povem« Invalidskega društva Kengurujček Slovenije. To je le ena od priložnosti, s katero je društvo s sedežem v naši občini obeležilo letošnji jubilej. Društvo so pred dvajsetimi leti namreč ustanovili starši otrok s prirojenimi in pridobljenimi okvarami celotnega […]