Poplave Medvode 2023

6 avgusta, 20231min332

Izredna oddaja Televizije Medvode namenjena poročilu o dogajanju v času najhujše poplave, ki je kdaj prizadela občino Medvode. Poleg Save in predvsem Sore, ki sta se razlili na širokem območju sotočja obeh rek, ter obvodnih krajih vse do Rakovnika, je prizadeta tudi dolina Ločnice v KS Trnovec, ki jo je poplavil potok Ločnica, prizadeli so jo tudi številni plazovi. Plaz prav tako še vedno onemogoča dostop do vasi Osolnik. Naša ekipa je bila na terenu že v petek v jutranjih urah, ko smo spremljali neverjetno dogajanje širom celotne občine, nekaj sogovornikov pa smo, sredi dela ujeli danes, ko poteka drugi dan intervencije.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

Do 22. septembra si lahko v medvoški knjižnici ogledate razstavo z pomenljivim naslovom »Le vprašaj, pa ti povem« Invalidskega društva Kengurujček Slovenije. To je le ena od priložnosti, s katero je društvo s sedežem v naši občini obeležilo letošnji jubilej. Društvo so pred dvajsetimi leti namreč ustanovili starši otrok s prirojenimi in pridobljenimi okvarami celotnega […]