Zastava v Vikrčah

29 avgusta, 20231min179

“Zastava je simbol in simbol je tisti, ki povezuje ljudi,” je bila uvodna misel pirniškega župnika Blaža Jezerška ob blagoslovu zastave, ki so jo prav na dan solidarnosti, 14. avgusta, dvignili visoko v zrak na vhodu v našo občino, v Vikrčah. Gre za izvedbo ideje članov PGD Sp. Pirniče – Vikrče – Zavrh, v sodelovanju s KS Pirniče. Ob tokratni priložnosti so domači gasilci zbirali tudi prostovoljne prispevke, ki jih bodo namenili nakupu osebne zaščitne opreme. Ob tokratni večdnevni intervenciji so bili namreč suhi le prvi dan.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80Zadnja novica

Do 22. septembra si lahko v medvoški knjižnici ogledate razstavo z pomenljivim naslovom »Le vprašaj, pa ti povem« Invalidskega društva Kengurujček Slovenije. To je le ena od priložnosti, s katero je društvo s sedežem v naši občini obeležilo letošnji jubilej. Društvo so pred dvajsetimi leti namreč ustanovili starši otrok s prirojenimi in pridobljenimi okvarami celotnega […]