Pustovanja po Medvodah

24 februarja, 20261min40

Za vse ljubitelje pustnega razpoloženja je bilo v minulem tednu tudi v občini Medvode dobro poskrbljeno. Naša ekipa se je trikrat odpravila na teren – v soboto v Moše in dva dni zapored v Športno dvorano Medvode – najprej v soboto zvečer na napovedano največje pustovanje na Gorenjskem za odrasle in nato še na tradicionalno nedeljsko otroško pustno rajanje.

Pustovanji sta bili v športni dvorani v Medvodah. Na sobotnem pustnem rajanju za odrasle so za zabavo poskrbeli medvoško obarvana skupina Calypso, Vili Resnik in Mladi Gamsi. Za preganjanje zime pa tudi skupina kurentov. Otroci pa so se na pustovanju zbrali v nedeljo popoldan. Ogledali so si zabavno predstavo Jež Milan in jutranja tečnoba ter uživali v glasbi Dejan Dogaja banda. Poleg ostalega tradicionalnega, seveda.


O nas

Zavod Kabelska Televizija Medvode


info@tv-m.si

(01) 361 95 80



Zadnja novica

V medvoškem Baru kulture je literarna sekcija Bezeg, ki deluje pod okriljem KUDa Smlednik, že minuli teden ponovno pripravila pogovororni večer z znanim Slovencem – tokrat z legendarnim igralcem in režiserjem Borisom Kobalom.